Futsal NB I: Lineker döntött, először nyert az Újpest

2020.09.28. 22:35
A férfi futsal NB I 4. fordulójának hétfői játéknapján a Veszprém hazai pályán 8–5-re legyőzte a DEAC-ot. A siker főszereplője Pál Patrik Krisztián volt, aki egymaga ötször volt eredményes a meccsen.

A Ferencváros gyorsan kétgólos előnybe került Budaörsön Bognár Bence duplájával, és bár Tama Ádám szépített, a fordulás után Horváth Szabolcs is betalált (1–3). Ekkor viszont jött a fordulat, az Aramis öt perc alatt előnybe került, és végül simán nyert (6–3).Ferencváros gyorsan kétgólos előnybe került Budaörsön Bognár Bence duplájával, és bár Tama Ádám szépített, a fordulás után Horváth Szabolcs is betalált (1–3). Ekkor viszont jött a fordulat, az Aramis öt perc alatt előnybe került, és végül simán nyert (6–3).

A játéknap utolsó mérkőzésén a Nyírgyulaj hiába szerzett vezetést Fekete Márk öngóljával, Nehéz Krisztián gyorsan felel, a végjátékban pedig Alves do Nascimento, azaz Lineker góljával az Újpest szerezte meg első pontjait (2–1).

FUTSAL NB I
4. FORDULÓ

Veszprém–DEAC 8–5 (Tatai 2., 34., Pál 2., 19., 24., 28., 39., Bencsik 30., ill. Siska 3., Kántor 18., Rácz 20., Tóth A. 34., 35.)
Aramis–Ferencváros 6–3 (Tama 15., 23., Juhász D. 25., 38., Harnisch 28., Keresztury 32., ill. Bognár B. 3., 3., Horváth Sz. 22.)
Újpest–Nyírgyulaj 2–1 (Nehéz 7., Lineker 39., ill. Fekete M. 6. – öngól)
PÉNTEKI EREDMÉNYEK
Berettyóújfalu–Haladás 1–2 (Alvarito 14., ill. Hajmási 25., 35.)
Dunaferr–Kecskemét 2–2 (Hinojosa 31., Horváth Benedek 32., ill. Scserban 6., Simics 34.)

1. BALATONBÚTORFCVESZPRÉM 4 4 20–8 12 12
2. HALADÁSVSE 4 4 12–6 6 12
3. MVFCBERETTYÓÚJFALU 4 3 1 9–4 5 9
4. SGKECSKEMÉTFUTSAL 4 2 1 1 10–8 2 7
5. DEAC 4 2 2 19–16 3 6
6. ARAMISSE 4 2 2 9–11 –2 6
7. DUNAFERRDUEDUTRADEFC 4 1 1 2 7–7 0 4
8. ÚJPESTRFC220-VOLT 4 1 3 3–8 –5 3