Futsal NB I: mesternégyes és bombameglepetés a döntőben

2014.05.05. 20:15
Óriási meglepetéssel kezdődött a futsal NB I idei döntője: a Berettyóújfalu hétfő este idegenben 6–4-re legyőzte a címvédő Rába ETO-t.

A vendégek soraiban Rábl János négy, Trencsényi János két gólt szerzett. A döntő az egyik fél harmadik győzelméig tart, a második csata pénteken lesz Berettyóújfaluban.

A Győr ezen a mérkőzésen a budaörsi elődöntő afférja és kiállítása következtében nélkülözte edzőjét, a spanyol David Madridot.

FUTSAL NB I, DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
RÁBA ETO–MVFC BERETTYÓÚJFALU 4–6 (2–4)
Győr, 500
néző. V: Solymosi, Takács Z.
ETO: Balázs – Lódi, Juanra, Harnisch, Dróth. Cs: Fabio, Alvarito, Carlitos, Carlinhos, Peczar, Püspök. Edző: David Madrid (a mérkőzésről eltiltva)
BERETTYÓÚJFALU: Tihanyi – Szabó P., Trencsényi, Rábl, Lovas. Cs: Gál I., Nagy T., Dávid, Komáromi. Edző: Turzó József
Gólszerző: Dróth (1–0) a 3., Rábl (1–1) a 3., Carlinhos (2–1) a 3., Rábl (2–2) a 9., Trencsényi (2–3) a 12., Rábl (2–4) a 13., Alvarito (3–4) a 32., Trencsényi (3–5) a 36., Rábl (3–6) a 36., Carlitos (4–6) a 39. percben
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1–0 a Berettyóújfalu javára