FTC: elköszöntek a némettől, aki távozik az Üllői útról

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.05. 13:19
A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros a hivatalos Facebook-oldalára egy képpel kísérve azt írta: „Danke, Philipp!”, azaz a zöld-fehér klub elbúcsúzott Philipp Bönigtől.

Bönig 2012 novemberében érkezett a Ferencvároshoz, amelynek színeiben 50 bajnokin lépett pályára. A 35 éves balhátvéd Ricardo Moniznál és Thomas Dollnál is alapember volt, ám a tavasszal Cristian Ramírez érkezése után csak kiegészítő szerepet kapott.

A Fradinál Ramírez mellett a hazatérő Leandro (aki több poszton is bevethető), és a nyíregyházi kölcsönből visszaérkező Bosnjak Predrag is bevethető balhátvédként, sőt, Hidvégi Sándor is június végéig a klub alkalmazásában áll, így a német labdarúgó már valószínűleg a tavaszinál is kevesebbet játszhatna a következő szezonban.

Bönig egy évet még szívesen maradt volna a klubnál, de a szakmai stáb nem számít rá a következő szezontól.

Forrás: FradiMédia

Legfrissebb hírek

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
15 órája

Az Újpest volt az elmúlt hét főszereplője, de igazolt a DVSC is – piaci körkép

Labdarúgó NB I
22 órája

Révész Attila a Kisvárda kapott góljáról: Valószínű, ha én utcai cipőben odaszaladok, megfogom a labdát, neki nem sikerült

Labdarúgó NB I
23 órája

Jégkorong MK: a Ferencváros megvédte címét

Jégkorong
2026.02.01. 19:34

Gruber gólja döntött, az FTC nyerte meg a Paks elleni rangadót

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 17:14

„A Dárdai Pállal folytatott megbeszélések motiváltak” – az Újpest a honlapján is bejelentette Maiert

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 16:26

Robbie Keane az edzések után külön foglalkozik Kovaceviccsel

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 13:18

Újra rájátszásban a Fradi – összeállítás az El-alapszakasz nyolc mérkőzéséből

Képes Sport
2026.02.01. 11:18
Ezek is érdekelhetik