nemzetisport.hu 2013.07.02 20:41 Frissítve: 2015.03.22 01:26

Felkészülés: Waltner vezérletével kaposvári siker

Az orosz Kubany Krasznodartól elszenvedett súlyos vereség (1–5) után javított a Kaposvári Rákóczi labdarúgócsapata: a somogyiak Bojan Vrucina egy és Waltner Róbert két góljával győztek a horvát Zadar ellen felkészülési mérkőzésen.

A Rákócziban kezdő volt a kölcsönszerződését követően kétéves szerződést aláíró Zámbó Bence, az FC Bihor keretéből pedig a kaposváriakhoz csatlakozott Andrei Coroian, Iulian Petrache, Andrei Sulea, illetve Adrian Markus.

NK ZADAR (horvát)–KAPOSVÁRI RÁKÓCZI 1–3 (1–0)
Barkóc, 150
néző. Vezette: Tratnje
KAPOSVÁR, 1. félidő: Ranilovic – Okuka, Kovács O., Gavrics, Zámbó – Soriah, Balázs B., Coroian, Sulea – Oláh, Markus. 2. félidő: Posza – Pavlovics, Petrache, Addo, Jánvári – Albert Á., Böjte, Babic, Luka – Waltner, Vrucina
A magyar csapat góljait Vrucina és Waltner Róbert (2) szerezték.

2018.10.19 09:04:33

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE

„Litauszkinak is meg kell küzdenie a helyéért. De nincs ezzel gond, szerencsére az a fajta játékos, aki sosem adja fel.”