Nemzetisport.hu 2012.01.22 19:21 Frissítve: 2014.08.19 03:04

Felkészülés: Halmosi gólja csak a döntetlenhez volt elég az Ostrava ellen

A Haladás labdarúgócsapata nemzetközi felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott a cseh első osztályú Banik Ostravával. A szombathelyiek találatát Halmosi Péter szerezte.

A haladas.hu beszámolója szerint a találkozó első félidejében a magyar csapatnak akadt több helyzete, ezek egy kivételével kimaradtak. A 30. percben labdavesztés után Gregus 20 méterről, a kint álló Rózsa felett a hálóba ívelt (0–1).  A 38. percben szép támadás végén egyenlített a Haladás: Schimmer jobb oldali beadását a balösszekötő helyén érkező Halmosi Péter lekezelte, majd öt méterről a bal sarokba bombázott (1–1). A második félidőben a Haladás uralta a játékot, volt egy-két szép támadás, de nagyobb gólhelyzetbe nem tudott kerülni.

A Haladás legközelebb január 25-én, szerdán 15 órakor Siófokon a Pécsi MFC ellen játszik – ide Artner Tamás kíséri el a fiúkat. Ugyanezen a napon 15 órai kezdettel Horvátországban, Varazsdon, a Varteks Varazdin ellen meccsel a csapat másik része – itt Jagodics Zoltán irányítja majd a játékosokat.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Haladás–Banik Ostrava (cseh) 1–1 (1–1)
A Haladás összeállítása: Rózsa – Schimmer, Guzmics, Devecseri (Jagodics, a szünetben),  Tóth P. – Rajos, Nagy G., Halmosi – Vujovics, Kenesei K. (Oross, 28.), Sipos.  A 60. perctől: Mursits – Búrány, Guzmics, Jagodics, Farkas – Szakály, Iszlai – Skriba, Ugrai, Gyurján – Vujovics.

2019.04.23 22:11:19

Labdarúgó NB I VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. A magyar élvonal meccseinek nézőszáma finom emelkedést mutat

2019.04.23 19:43:33

Labdarúgó NB I BERECZKY ATTILA

A parázs hangulatú mérkőzésen három góllal nyert a vendégcsapat Debrecenben.

2019.04.23 17:53:40

Labdarúgó NB I PÓR KÁROLY

A Ferencvárossal hét címet nyert, most 31 évesen a Soroksárral írhatna történelmet Gyömbér Gábor.

2019.04.23 10:59:32

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Tiszteli a Honvédot, de már szombaton szeretne ismét bajnok lenni. A paksi csatár nem ideges, a várdainak tetszett a gólja.

2019.04.21 13:03:32

Csertői Aurél: Több labdarúgónak át kell értékelnie a helyzetét • Kuttor: Fel kell ébrednünk.