Felkészülés: a Vasas hátrányból felállva győzte le NB II-es ellenfelét

2017.03.24. 16:36
A labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas felkészülési mérkőzésen hátrányból felállva 2–1-re legyőzte a másodosztályú Cigándot.

A 26. percben az NB II-es a Cigánd szerzett vezetést: Katona György előzte meg védőjét, majd a kapuba lőtt. (0–1) Katona György előzte meg védőjét, majd a kapuba lőtt. (0–1)

Az 52. percben Ádám Martin szabadrúgására Gaál Bálint érkezett jó ütemben, akinek a fejesével egyenlített a fővárosi együttes, a 80. percben pedig egy Ádám-szabadrúgást követően Mahir Saglik beállította a 2–1-es végeredményt.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Vasas–Cigánd (NB II) 2–1 (0–1)

VASAS: Nagy – Burmeister, Vaskó, Debreceni A. (Ferenczi I., 82.) – Szivacski (Király B., a szünetben) Korcsmár, Berecz, Remili (Ádám M., a szünetben) – Kulcsár T. (Farkas, 86.), Saglik, Gaál (James, 85.). Vezetőedző: Michael Oenning.
G: Gaál (52.), Saglik (80.), ill. Katona (26.)
Forrás: vasasfc.hu