
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
Mint beszámoltunk róla, nem tudta legyőzni a Paksot a labdarúgó NB I utolsó fordulójában a Debreceni VSC, így a debreceniek kiestek a másodosztályba. A mérkőzés után a hazai szurkolók a pályára rontottak, és számon kérték a futballistákat, valamint levetették velük a mezeket.










Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08
Ezek is érdekelhetik





