DVSC: így szedték le a szurkolók a játékosokról a mezt – képek

2020.06.27. 20:08
null
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
Mint beszámoltunk róla, nem tudta legyőzni a Paksot a labdarúgó NB I utolsó fordulójában a Debreceni VSC, így a debreceniek kiestek a másodosztályba. A mérkőzés után a hazai szurkolók a pályára rontottak, és számon kérték a futballistákat, valamint levetették velük a mezeket.
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
A pályára rohantak a kiesés után a Loki szurkolói (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
13 órája

Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
15 órája

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
17 órája

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
17 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Efraín Juárez előbb meccselt, majd éneklésre készült az ETO edzőtáborában

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 17:13

Felkészülés: tíz gólt szerzett első nyári mérkőzésén a Paks

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 13:28

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08
Ezek is érdekelhetik