DVSC: Adamo Coulibaly a bajnok Győrhöz mehet - sajtóhír

Adamo Coulibalynak lejár a szerződése, de maradhat az NB I-ben (Fotó: Szabó Miklós)
A DVSC-Teva NB I-es labdarúgócsapatában szereplő, egyben a bajnokság góllövőlistáját vezető Adamo Coulibaly a bajnok Győri ETO-ban folytathatja pályafutását – olvasható a kisalfold.hu-n.
Az írás szerint a harminc év szünet után ismét bajnokságot nyerő győriek hat-hét játékossal tervezik megerősíteni keretüket a közelgő Bajnokok Ligája-szereplés miatt, s egyik kiszemeltjük a nyáron lejáró szerződésű debreceni Coulibaly. A francia támadót ugyanakkor a kisalfold.hu szerint a Videoton is igazolná.
Távozók is lesznek Győrben. Állítólag Tokody Tibor, Mihai Nicorec, Linas Pilibaitis, Marián Had és Dudás Ádám is új klub után nézhet a pletykák szerint.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32
Ezek is érdekelhetik




