Nemzetisport.hu 2010.11.07 12:30 Frissítve: 2014.08.21 02:04

Bp. Honvéd: Hemingway nem reagál Morales kifakadására

„Nagy gondok vannak a klubnál. Egy ideig tartható ez az állapot, aztán lépnie kell az egyesületnek.” Massimo Morales, a Budapest Honvéd vezetőedzője a Győri ETO elleni pénteki hazai bajnoki (1–1) után fakadt ki imigyen a sajtótájékoztatón.

Mire gondolhatott az olasz szakember? Mi másra, mint a pénzhiányra – a Nemzeti Sport információja szerint a klub körülbelül kéthavi fizetéssel tartozik a játékosoknak.
Természetesen megkerestük George F. Hemingwayt, a klub tulajdonosát, hogy reagáljon a vezetőedző nyilatkozatára, de ő nem kívánta kommentálni Massimo Morales mondandóját.

Nyugodtan leírhatjuk: hallgatás, beleegyezés. A hírek szerint ha egy héten belül nem lesz változás az ügyben, a játékosok is felszólalnak az igazukért. Akkor talán George F. Hemingway is beszédesebb lesz…
2019.08.24 22:42:24

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Neve gond. Nagy gond.

2019.08.24 13:36:28

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A román válogatott csatár két villanása döntötte el Kisvárdán a fővárosiak elleni találkozót.

Labdarúgó NB I BABJÁK BENCE (összefoglaló), PÓSFAI GYULA (percről percre)

A vendégek jobban használták ki helyzeteiket, míg a másik oldalon Kovácsik mindent hárított.

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT (összefoglaló), HATÁR DÁVID (percről percre)

Kuttor Attila csapata 16 perc alatt három gólt szerzett, így a negyedik mérkőzését is megnyerte.