Női kosárlabda NB I: sima, 26 pontos soproni siker

2012.12.04. 20:20
A női kosárlabda NB I-ben a Sopron a második negyedtől érvényesítette a papírformát Szekszárdon, és végül 87–61-re győzött a 15. fordulóból előrehozott mérkőzésen.
NŐI KOSÁRLABDA NB I
15. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ-KSC SZEKSZÁRD–UNIQA EUROLEASING SOPRON 61–87 (22–17, 17–27, 13–28, 9–15)
Szekszárd, 300 néző. Vezette: Németh Cs., Benedek, Kovács N.
SZEKSZÁRD: SCSEKICS 20/9, Theodoreán, Bálint R. 9/3, Szvitlica 6, Pap R. 8. Csere: SZEPSI 6/3, Tamis 5/3, Hajdu 3/3, Csek, Simon 2, Studer Zs. 2, Árvay. Edző: Magyar Gergely
SOPRON: FEGYVERNEKY 9, Pál Sz., JOHNSON 26/3, MILOVANOVICS 25/6, KRNJICS 15. Csere: Zavecz 2, Teilane 6, Zsovár 4, Vágvölgyi, Böröndy. Edző: Székely Norbert
Az eredmény alakulása. 5. perc: 11–6. 13. p.: 26–21. 15. p.: 27–28. 27. p.: 48–62. 35. p.: 56–80.
Magyar Gergely: – Tizennyolc percen keresztül szépen teljesítettünk védekezésben és támadásban is. Aztán a szünetben nemcsak mi maradtunk az öltözőben. Ugyanakkor összességében szépen búcsúztunk a közönségünktől.
Székely Norbert: – Nehéz első félidő után sokkal jobban játszottunk a másodikban, és a megszilárduló védekezésnek köszönhetjük sikerünket. Összességében gratuláció jár mindkét csapatnak.