Női kosárlabda NB I: a ZTE legyőzte és beérte a PEAC-Pécset

2012.12.19. 20:22
A ZTE hazai pályán 77–68-ra nyert a PEAC-Pécs ellen a női kosárlabda NB I szerdai mérkőzésén.

A zalaegerszegiek sikerükkel a győzelmek számában beérték pécsi ellenfelüket.

NŐI KOSÁRLABDA NB I
15. FORDULÓ
ZTE NKK–PEAC-Pécs 77–68 (24–17, 14–21, 17–8, 22–22)
Zalaegerszeg, 150 néző. V: Györffi, Bognár, Surányi
ZALAEGERSZEG: Czank 5/3, Vida 7, SZÉLESY 17/3, VARGA ZSÓFIA 17, Horváth Zzófia 5. Cs: Szalay 3, GENSLER 19/6, Michailova 2, Ambrus 2. Edző: Gáll Tamás
PÉCS: Fűrész D. 8/6, BARBOUR 15, Dusanics 8/3, Horváth L. 6, JEASCHKE 23. Cs: Csutorás 2, Czírják 2, Szamosi 4, Balla, Czukor. Edző: Zseljko Djokics
Az eredmény alakulása. 4. perc: 10–8. 8. p.: 19–13. 18. p.: 35–35. 26. p.: 49–42. 28 . p.: 53–45. 35. p.: 67–52
Kipontozódott: Csutorás (28. p.), Varga Zsófia (34. p.), Barbour (37 . p.),
Gáll Tamás: – Az előzményekhez képest óriási formaváltozáson mentünk keresztül, nagyot küzdöttünk, és ennek hála Istennek meglett az eredménye.
Zseljko Djokics: – Nagyon rosszul reagáltuk le a harmadik negyedben az eredményjelző elromlása miatti tízperces szünetet. Rosszul dobtuk a büntetőket is, és a Zalaegerszeg nagyon jól játszott.