Női kosárlabda: a Miskolc kikapott a Samorintól

2013.02.09. 17:07
A Work Force DKSK-Miskolc 13 pontos vereséget szenvedett a szlovák Samorin vendégeként a közös magyar-szlovák női kosárlabda-bajnokság középszakaszának harmadik fordulójában.

A Miskolc harmadik mérkőzését veszítette el, a Samorin két vereség után először nyert.

NŐI KOSÁRLABDA, MAGYAR–SZLOVÁK KÖZÖS BAJNOKSÁG
3. FORDULÓ

BKK SAMORÍN (szlovák)–WORK-FORCE DKSK MISKOLC 74–61 (23–18, 17–11, 20–13, 14–19)
Pozsony, 300 néző. V: Zenis, Sramko, Szibilla
SOMORJA: Slamová 15/9, Sujová 11, Gyurcsi 2, Murphy 18/3, Vynuchalová 17. Cs: Szondy, Talajková 3/3, Harris 8/3. Edző: Karol Kardos
MISKOLC: Bukovszki 9/3, Raven 14, Skorics 17/3, Szabó P. 4, Stanford 8. Cs: Dubei 6, Fürtös 3/3, Reiner. Edző: Peresztegi Nagy Ákos
Az eredmény alakulása. 5. p.: 14–8. 14. p.: 29–11. 25. p.: 52–29. 38. p.: 66–61.
Peresztegi Nagy Ákos: – Egy ilyen mérkőzést csak úgy lehet megnyerni, ha jól védekezünk, amit ezúttal csak ideig óráig hajtottunk végre. Magas posztokon nagyon megéreztük Bozóki Bettina hiányát.