NBA: LeBron-parádé mentette meg a Cavset az égéstől

2017.04.16. 07:16
Magyar idő szerint vasárnap hajnalban kezdetét vette az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) 2017-es szezonjának rájátszása. A címvédő Cleveland Cavaliers már az első meccsén majdnem botlott, miután a negyedik negyedben némileg kiengedett, az Indiana Pacersnek pedig még meg is volt a lehetősége a fordításra, az utolsó pillanatokban azonban kimaradt a vendégek mezőnygólkísérlete, így a Cavs 109–108-ra győzött. James 32 pontot dobott, emellett kiosztott 13 asszisztot is.

A Keleti főcsoport másik mérkőzésén a Bucks idegenben verte meg simán a Raptorsot.

Nyugaton a San Antonio nagyszerű második félidei teljesítményével szintén sikerrel indította a rájátszást, Kawhi Leonard 32 ponttal járult hozzá a Spurs Memphis Grizzlies elleni diadalához.

A Clippers drámai hajrában, hazai pályán botlott a Jazz ellen.

A részletekről itt olvashat.

NBA, RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORT-NEGYEDDÖNTŐ
KELETI FŐCSOPORT, 1. MÉRKŐZÉSEK
TORONTO RAPTORS (3.)–MILWAUKEE BUCKS (6.) 83–97 (22–30, 29–16, 19–29, 13–22)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 1–0, a Milwaukee javára.

CLEVELAND CAVALIERS (2.)–INDIANA PACERS (7.) 109–108 (34–29, 32–30, 26–25, 17–24)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 1–0, a Cleveland javára.

NYUGATI FŐCSOPORT, 1. MÉRKŐZÉSEK
LOS ANGELES CLIPPERS (4.)–UTAH JAZZ (5.) 95–97
(24–22, 28–30, 18–22, 25–23)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 1–0, a Utah javára.

SAN ANTONIO SPURS (2.)–MEMPHIS GRIZZLIES (7.) 111–82 (30–25, 27–19, 32–15, 27–18)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 1–0, a San Antonio javára.

A RÁJÁTSZÁS TELJES ADATBANKJÁT ITT TEKINTHETIK MEG!