Férfi kosár NB I: Wise és Dontay majd' annyit szórt, mint az SZTE

2012.11.18. 20:19
A Sopron elsősorban Jeremy Wise 40 és Jermain Dontay Thomas 30 pontjának köszönhetően megverte a vendég Szegedet a férfi kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.
FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
8. FORDULÓ
SOPRONI KC–NATURTEX-SZTE-SZEDEÁK 102–76 (29–29, 26–17, 25–13, 22–17)
Sopron, 1200 néző. V: Papp, Török R., Frányó
SOPRON: THOMAS 30/15, WISE 40/12, VESZTERGOM 8/3, Tóth G., Barovic 12. Cs: Gombás 6, Molnár A. 4, Takács 2, Bus, Molnár M., Molnár B. Edző: Meszlényi Róbert
SZEGED: Fekete 2, GURLEY 31/12, Kiss Zs. 12/12, Dukics 5/3, CSORVÁSI M. 15. Cs: Vida 5, Tanács 2, Csorvási L. 4/3, Jakab, Varga D. Edző: Molnár József
Az eredmény alakulása. 3. perc: 7–9. 13. p.: 35–33. 15. p.: 38–38. 18. p.: 49–43. 26. p.: 69–53. 32. p.: 82–62. 38. p.: 97–71
Meszlényi Róbert: – Nehezen lendültünk játékba, s gyenge volt a védőmunkánk, aztán megtaláltuk a saját tempónkat, és támadásban végig nagyszerűen játszottunk. Centerposzton nem a megszokott volt a teljesítményünk, de ezt kiegyenlítették a kiváló hárompontos dobásaink.
Molnár József: – Az első félidőben jó játékot nyújtottunk, de az eladott labdákkal felhoztuk a soproniakat. Nem hittük el, hogy más végeredmény is születhet, ráadásul a második félidőbeli botrányos védőmunkánk csak ezt az eredményt hozhatta.