Férfi kosár NB I: vereséggel búcsúzott szurkolóitól a Szeged

2014.04.17. 19:42
A Pécs 89–81-re nyert Szegeden a férfi kosárlabda NB I középszakaszának csütörtöki mérkőzésén.

A Szedeák már korábban lemaradt a rájátszásról, ám úgy tűnt, legalább győzelemmel tud búcsúzni a közönségétől idénybeli utolsó hazai meccsén. Hiába vezetett azonban 11 ponttal a záró negyed elején, a pécsiek fordítottak.

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
NATURTEX-SZTE SZEDEÁK–PÉCSI VSK-PANNONPOWER 81–89 (26–21, 19–18, 22–20, 14–30)
Szeged, 500
néző. V: Farkas G., Söjtöry, Fodor A.
SZEDEÁK: Jereminov 7/3, Levy 12/3, HORVÁTH Á. 22/12, WILLIAMS 17/3, CSORVÁSI M. 17. Csere: Vida, Csorvási L. 4, Molnár A. 2, Kiss Zs. Edző: Nikola Lazics
PVSK: NELSON 24/3, Csabay 4, Bíró 8/3, BUDIMIR 17/6, Sarlia 10. Csere: Délity 4, Halász Á. 7/3, Nagy K. 13/6, Bödör 2. Edző: Csirke Ferenc
Az eredmény alakulása. 4. perc: 5–8. 8. p.: 18–16. 13. p.: 31–26. 17. p.: 41–28. 22. p.: 47–41. 28. p.: 61–52. 32. p.: 70–64. 38. p.: 77–80
Kipontozódott: Nagy K. (33. p.), Halász Á. (40. p.)
Nikola Lazics:
– Három negyeden át jól kosárlabdáztunk, azonban az utolsó tíz perc dekoncentrált játéka megpecsételte sorsunkat.
Csirke Ferenc: – A fiúk feltették a koronát középszakaszbeli remek teljesítményükre!