Férfi kosár NB I: paksi győzelem Kecskeméten

2014.03.21. 20:23
Az Atomerőmű 71–67-re nyert Kecskeméten a férfi kosárlabda NB I felsőházának péntek esti mérkőzésén.

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
FELSŐHÁZ
KTE-DUNA ASZFALT–ATOMERŐMŰ SE 67–71
(16–20, 17–15, 16–22, 18–14)
Kecskemét, 1000 néző. Vezette: Papp P., Frányó, Jakab L.
KECSKEMÉT: WITTMANN 17/6, Mészáros M. 6, DJERASZIMOVICS 15/6, Hegedűs G. 9/6, Bencze 4. Cs: Karahodzsics 11, Pongó Martin 3, Stefanovics 2, Pongó Máté. Szakmai igazgató: Sztojan Ivkovics
ATOMERŐMŰ: VAUGHN 15/6, McGruder 9, Medve, SZABÓ Zs. 13/9, JONES 11. Cs: Tóth Á. 7, Kovács Á. 9/6, Eilingsfeld 1, Markovics 6/3, Baki. Edző: Dzunics Braniszlav
Az eredmény alakulása. 3. perc: 5–2. 7. p.: 10–7. 13. p.: 18–23. 17. p.: 29–28. 23. p.: 36–41. 27. p.: 47–50. 33. p.: 49–59. 37. p.: 56–67
Sztojan Ivkovics:
– Ha meg szeretnénk nyerni a Paks elleni meccseket, akkor sokkal pontosabban kell dobnunk a triplákat és a büntetőket. A mérkőzés végén kicsit kozmetikáztunk az eredményen, közelebb tudtunk kerülni az Atomhoz, de ennél többet nem sikerült elérnünk.
Dzunics Braniszlav: – Nüanszokon múlt a mérkőzés. A meccs végjátékában nem játszottunk jól, magunk számára tettük nehézzé a meccset. De a lényeg az, hogy győztünk. FÉRFI KOSÁRLABDA NB I