Férfi kosár NB I: hárman is elérték a 20 pontot - nyert az ASE

2012.10.07. 20:52
A férfi kosárlabda NB I 1. fordulójában az Atomerőmű SE hazai pályán 102–90-re győzött a Jászberény ellen. A paksiaknál Steven Idlet, Körtvélyesi Gergely és Vojvoda Dávid is elérte a húsz dobott pontot.

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
1. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ SETOP COP SECURITY JÁSZBERÉNY 102–90 (19–23, 24–24, 36–22, 23–21)
Paks, 1000 néző V: Kapitány G., Farkas G., Jakab L.
PAKS: L. WILLIAMS 16/6, VOJVODA 21/3, Kámán 3/3, KÖRTÉLYESI 21/6, IDLET 20. Cs: N. Williams 14/6, Tóth Á. 7, Eilingsfeld, Kerpel-Fronius. Edző:García Enrique Gutiérrez
JÁSZBERÉNY: RAKICS 15/6, Soós 13/6, MARKOVICS 13/3, Horti 5, DRAMICSANIN 23/6. Cs: MADÁR 12/9, Szabó P. 9/9. Edző: Földi Sándor
Az eredmény alakulása. 5. perc: 7–9. 8. p.:13–12. 12. p.: 24–25. 17. p.: 30–35. 26. p.: 61–50. 37. p.: 87–75
García Enrique Gutiérrez:– Az első félidőben nem játszottunk jól, de a szünet után már szép dolgokat csináltunk. A felkészülési időszakban sok problémával küszködtünk, szinte nem is tudtunk teljes kerettel készülni. Idő kell még, amíg összeszokunk.
Földi Sándor: –Úgy érzem, emelt fővel jöhettünk le a pályáról. A Paksnak hosszabb volt a kispadja, jobban tudtak rotálni. Lorenzo Williams és Steven Idlet remekelt, nem tudtuk őket tartani.