Férfi kosár NB I: a Szedeák 14 ponttal nyert Debrecenben

2012.12.12. 20:59
A Szedeák 80–66-ra nyert a Debrecen otthonában a férfi kosárlabda NB I szerdai mérkőzésén.

A hat vereség után diadalmaskodó szegediek a Nebojsa Dukics, Csorvási Milán kettősnek köszönhetik elsősorban sikerüket, előbbi 28, utóbbi 26 pontot szerzett.

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
12. FORDULÓ
FACTUM SPORT DEBRECEN–NATURTEX-SZTE-SZEDEÁK 66–80 (13–23, 18–16, 17–23, 18–18)
Debrecen 300 néző. V: Földházi T., Frányó P. , Fodor A.
DEBRECEN: Helmeczi 3/3, Izzo 7/3, SMITH 23, Stafford 15/6, Cseh Gy. 5/3 Cs: Mladenovics 10/6, Kovács I. 3/3, Vas V., Pék. Edző: Jason Okrzesik
SZEGED: Fekete S. 2, Gurley 8/6, Jones 7/3, DJUKICS 28/15, CSORVÁSI M. 26 Cs: Kiss Z. 6/6, VIDA 3, Tanács. Edző: Molnár József
Az eredmény alakulása. 3. p.: 7–7. 9. p.: 11–19. 15. p.: 23–31. 27. p.: 44–45. 31. p.: 48–64. 34. p.: 59–69
Kipontózódott: Cseh Gy. (29. p.)
Jason Okrzesik: – A harmadik negyedben egyenlő állásnál többször is hibáztunk, s ez megpecsételte a sorsunkat.
Molnár József: – Nem volt könnyű győzelem, remélem, hogy ezzel a sikerrel elindultunk előre. A kritikus szakaszokban tudtunk újítani, és ezúttal jó döntéseket hoztunk. Ez a csapat diadala volt.