Férfi kosár NB I: a sereghajtó ZTE fölényes győzelmet aratott

2015.02.13. 21:28
A sereghajtó Zalaegerszeg hazai pályán fölényes győzelmet aratott a MAFC ellen a férfi kosárlabda NB I 23. fordulójának pénteki mérkőzésén, ezzel elmozdult a tabella utolsó helyéről. A zalai csapat – amely 91–64-re nyert – már a szünetben 22 ponttal vezetett.

ZTE:
Dzambics 4, Mohácsi 9/3, PANICS 23/3, Tamir 8, COHADAREVICS 20. Csere: FEKETE I. 13/3, Lekli 9, Velkey, Kertész, Czinger, Kis R. 5/3, Kerkai. Edző: Milos Sporar
MAFC: Brown 14/6, Misek 1, Lakosa 13/3, Fodor K. 2, HUNTER 16/6. Csere: Timkó 3, Mócsán 13/6, Faragó P., Pápai 2, Tursics, Lakits. Edző: Stefan Timbus
Az eredmény alakulása. 4. perc: 8–2. 16. p.: 28–15. 29. p.: 68–39. 34. p.: 80–50. 38. p.: 86–60
Milos Sporar:
– Gratulálok a fiúknak. Az első félidővel elégedett vagyok, a második félidőben az eredménnyel foglalkoztunk és nem a játékkal. Készülünk a Szeged ellen.
Stefan Timbus: – Agresszívan akartunk játszani, de ellenfelünk jobban koncentrált, és ez így inkább nekik jött össze. A második félidőben elégedett voltam a fiúkkal. A ZTE megérdemelten győzött.FÉRFI KOSÁRLABDA NB I