Férfi kosár NB I: a Kaposvár egy félidő alatt döntött

2018.04.24. 20:00
A Kaposvári KK az első két negyedben eldöntötte a Szeged elleni mérkőzését a férfi kosárlabda NB I középházában.

A tartalékos szegedieknél Wirth Ádám remek teljesítményt nyújtott, 35 pontig jutott, de egyedül kevés volt a magabiztos hazaiak ellen.

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
KÖZÉPSZAKASZ
KÖZÉPHÁZ, 5. FORDULÓ
KAPOSVÁRI KK–NATURTEX-SZTE-SZEDEÁK 94–78
(27–16, 31–23, 18–17, 18–22)
Kaposvár, Városi Sportcsarnok, 650
néző. V: Kapitány G., Pálla Z., Kulcsár T.
KAPOSVÁR:
GIBBS 31/18, Baki 3/3, IVOSEV 20, HENDLEIN 18, SPICA 14. Csere: Tóth P. 2, Papp P., Blaskovits 2, Bogdán 2, Filipovity P. 2, Kocsis. Edző: Fekete Ádám
SZEGED:
Boltics 1, WIRTH 35/18, Kovács Ád. 10, Juhos 8, Sulovics 8. Csere: Vágvölgyi, Kerpel-Fronius G. 5/3, RÉVÉSZ 9, Mike, Kovács J. 2, Meleg, Bonifert. Edző: Andjelko Mandics
Az eredmény alakulása. 3. perc:
6–3. 7. p.: 21–14. 12. p.: 32–18. 17. p.: 49–32. 22. p.: 58–42. 27. p.: 69–51. 33. p.: 78–67. 37. p.: 85–74
Kipontozódott:
Juhos (30. p.), Ivosev (39. p.)
Fekete Ádám: –
Az első félidőben eldőlt a mérkőzés. Utána volt több hullámvölgyünk is, ám a végső sikert nem fenyegette veszély. Gratulálok Hendlein Roland ötezredik kaposvári pontjához, de elismerés jár Filipovity Péter első, felnőttmeccsen elért találatáért is. Vigyáznunk kell rá, mert óriási tehetsége a kaposvári kosárlabdának.
Andjelko Mandics: –
Jobban játszott nálunk a Kaposvár, ezért jár a gratuláció! Sok szerencsét kívánok nekik a bajnokság további részében. Örülök, hogy fiatal kosárlabdázóink jól szálltak be a meccsbe és megmutatták, mire képesek.