Férfi kosár: Hanga remekelt a Caja Laboral ellen

2013.04.21. 20:21
A spanyol élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság alapszakaszának 30. fordulójában a Manresa 11 pontos (81–70) vereséget szenvedett Vitoriában az Euroligában negyeddöntős Caja Laboraltól. A vesztes oldalon Hanga Ádám 18 ponttal kedveskedett a házigazdáknak.

A magyar légiós csereként lépett pályára, és 28 perc alatt a pontjai mellett nyolc lepattanót is szerzett, valamint négy gólpasszt adott. A házigazdák tartalékosan álltak ki, több klasszisuk sem játszott, az Euroligában legutóbb pénteken volt jelenésük.

Az olasz élvonalban a Roma a 28. fordulóban nehezen (88–82) hozta a Brindisi elleni kötelezőt, a győztes házigazdáknál Lóránt Péter csereként kilenc pontot könyvelhetett el, mindezt 17 perc alatt.