nemzetisport.hu 2019.06.12 06:33 Frissítve: 2019.06.12 08:47

Férfi kosár: Hanga Ádámék bejutottak a bajnoki döntőbe

Hanga Ádám csapata, az FC Barcelona a két hazai győzelem után idegenben is megverte a Zaragozát a spanyol férfi kosárlabda-bajnokság elődöntőjében, így 3–0-s összesítéssel bejutott a fináléba, melyben a címvédő Real Madriddal csap össze.

Hanga Ádám az elődöntős párharc harmadik, keddi mérkőzésén 23 percet töltött a pályán, ez idő alatt 7 pontot, 5 lepattanót és 1 asszisztot jegyzett.

SPANYOL FÉRFI KOSÁRLABDA-BAJNOKSÁG
ELŐDÖNTŐ
Barcelona
–Zaragoza 101–59
Barcelona–Zaragoza 76–70
Zaragoza–Barcelona 81–96
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc végeredménye: 3–0 a Barcelona javára

2019.06.25 09:59:40

Kosárlabda nemzetisport.hu

Menetrend, eredmények, tabellák, közvetítések • Minden, amit a tornáról tudni kell.

2019.06.21 22:51:23

Kosárlabda FAZEKAS ZOLTÁN

NS-VÉLEMÉNY. Vitathatatlan és elévülhetetlen érdemei vannak.

2019.05.04 22:52:15

Kosárlabda GYŐRI FERENC

NS-VÉLEMÉNY. Őrült lenne? Biztosan nem. Megszállott? Egyértelműen.

2019.04.25 23:44:24

Kosárlabda S. TÓTH JÁNOS

ALAPVONAL. Íniguez rögtönzött diagnózisában lapidáris egyszerűséggel varrt minden felelősséget jelenlegi munkaadója nyakába.

2019.04.19 20:40:36

Kosárlabda BOBORY BALÁZS

Egyáltalán nem zavarja, hogy mindenkinek az az egy dobás jut eszébe a neve hallatán. Kosárlabdázóként és sportvezetőként is kerek pályafutásra lehet büszke.