Euroliga: Hanga Ádám ismét kimagaslóan játszott
A férfi kosárlabda Euroliga 17. fordulójában Hanga Ádám ismét fantasztikusan játszott, ám csapata, a Baskonia Vitoria 98–89-re kikapott a Darüssafaka otthonában.
A Baskonia Vitoria remekül kezdte soros mérkőzését a Darüssafaka ellen, és már korán tizenegy pontos előnyre tett szert, a törökök azonban magukhoz tértek a második tíz percben, előbb utolérték ellenfelüket, majd a remek harmadik negyedbeli játékukkal meg is fordították a mérkőzést. A David Blatt irányította együttes végül 98–89-re diadalmaskodott.
A magyar válogatott és a Baskonia kosárlabdázója, Hanga Ádám 19 pontjával – ötből három triplát a helyére küldött – csapata legeredményesebb játékosa lett, emellett szedett 3 lepattanót, kiosztott két gólpasszt, ezzel pedig Chase Budingerrel holtversenyben a spanyolok leghasznosabb játékosának bizonyult.
Legfrissebb hírek

Szolnok: akadt kivetnivaló a görög vendéglátásban
Kosárlabda
2025.10.15. 09:30
Ezek is érdekelhetik







