I. M. 2019.12.11 12:25 Frissítve: 2019.12.11 12:37

Sport: a női kézi-vb-re kerestek rá a legtöbbször idén hazánkban

A Google nyilvánosságra hozta a 2019-es keresési trendeket, amelyek egyedi betekintést engednek abba, mi érdekelte leginkább a világot és Magyarországot idén. A sportban a legtöbbször a jelenleg is zajló női kézilabda-világbajnokságra kerestek rá hazánkban – tájékoztatott a Google sajtóiroda.

A női kézilabda-világbajnokságra kerestek rá a legtöbbször Magyarországon (Fotó: Kovács Anikó)

A Google által közzétett tízes lista második helyén a Magyarország–Uruguay mérkőzés, azaz a Puskás Aréna nyitó meccse található, a harmadik helyen a Szlovákia elleni hazai világbajnoki selejtező.

Kézilabda H. D.

Szabó Edina csapatának labdája volt a döntetlenhez az utolsó másodpercekben…

2020.01.22 15:03:32

A Balaton-partiak szinte végig vezetve győzték le a bajnokság címvédőjét.

2020.01.22 14:16:13

Kézilabda VINCZE SZABOLCS (Malmö, összefoglaló), HATÁR DÁVID (Budapest, percről percre)

A magyar válogatott nyolcgólos vereséget szenvedett, így szinte biztosan lemarad az olimpiáról.

2020.01.21 17:53:06

A 48. percben még 18–18 volt, utána viszont hatot kaptunk • Még az elődöntő sincs veszve.