Női kézilabda NB I: nem történt meglepetés Érden

2016.01.24. 19:40
Az Érd 34–20-ra nyert hazai pályán a sereghajtó Budaörs ellen a női kézilabda NB I 15. fordulójának záró mérkőzésén.

NŐI KÉZILABDA NB I
15. FORDULÓ
ÉRD–BUDAÖRS 34–20 (18–10)
Érd, 800
néző. Vezette: Búza, Cseszregi.
ÉRD: Janurik – KRPEZS-SLEZÁK 10 (3), Havronyina 3, BARJÁN 6, Kisfaludy 2, Klivinyi 1, Fekete B. 2. Csere: Gridnyeva, Győri (kapusok), M. González 1, Gulyás 1, O. Vukcsevics 2, Vajda 2, Szabó L. 1, Takács K. 2, Bernát 1. Edző: Szabó Edina
BUDAÖRS: Györkös – Kiskartali 2, Ivanics 1, Zsigmond, SZABADFI 5, Karalyos 1, Földes K. 3 (1). Csere: Cziráky, Andrási (kapusok), Hatala 1, Bárdi 1, Szamoránsky A. 3 (2), Szabó A., Földes V. 2 (1), Kamuti, Karsai 1 (1). Edző: Mihály Attila
Az eredmény alakulása: 4. perc: 3–0. 11. p.: 7–3. 18. p.: 12–4. 26. p.: 16–7. 42. p.: 26–12. 51. p.: 30–16.
Kiállítások: 12, ill. 4 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 8/5