Női kézilabda NB I: könnyedén nyert Egerben a Veszprém

2014.05.03. 19:14
A Veszprém sima győzelmet aratott Egerben a női kézilabda NB I rájátszásának szombati alsóházi mérkőzésén.

NŐI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS A 9–12. HELYÉRT

ESZTERHÁZY KFSC GLOBAL SAFE–VESZPRÉM BARABÁS DUNA TAKARÉK KC 23–37 (11–18)
Eger, Eszterházy-csarnok, 100 néző. Vezette: Medve R., Nagy L.
EGER: Ferenczi – Hárs 2, Gyimesi 2, Petrovics 1, SÁRI 13 (1), Bárány, Héjjas 2. Csere: Fekete (kapus), Molnár N. 2, Németh L., Benedek, Todorovics 1, Balázs N., Gasková. Edző: Herczeg Béla
VESZPRÉM: Szemerey – Hajtai 3 (1), KURUCZ 11 (1), TAKÁCS 2, HORVÁTH D. 5, TÓTH G. 10 (4), Pelczéder 1. Csere: Pásztor (kapus), Kokas 4, Kiskartali, Gulyás 1. Edző: Róth Kálmán
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–4. 12. p.: 3–7. 18. p.: 5–11. 24. p.: 7–13. 36. p.: 12–20. 42. p.: 16–24. 48. p.: 18–27. 54. p.: 19–32
Kiállítások: 4, ill. 6 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 7/6
Herczeg Béla:
– Alacsony színvonalú játék és még ezt is alulmúló akarati és emberi tulajdonságok. Nem véletlen ez az eredmény.
Róth Kálmán: – Nehézségeink ellenére a vártnál simábban nyertük meg a mérkőzést, ezzel megőriztük NB I-es tagságunkat.NŐI KÉZILABDA NB I