Női kézilabda NB I: kiskunhalasi győzelem

MTI MTIMTI MTI
2012.11.10. 19:59
A szünetben még hátrányban volt, végül azonban három góllal nyert a Kiskunhalas a vendég Fehérvár ellen a női kézilabda NB I szombati mérkőzésén.
NŐI KÉZILABDA NB I
ALAPSZAKASZ, 9. FORDULÓ
KISKUNHALAS NKSE–FEHÉRVÁR KC 27–24 (13–14)
Kiskunhalas, 400 néző. Vezette: Hargitai, Markó
KISKUNHALAS: Pethő – Sterbik A. 2, Szamoránsky A. 4, DRÁVAI 9 (1), VALOVICS, Takács B., Fehér 2. Csere: LENGYEL (kapus), Tápai A., FAUSZT 3 (2), Varga D. 2, BARNA 5. Edző: Golovin Vlagyimir
FEHÉRVÁR: Szikora – AZARI 4, Emberovics 3, Siti E., Horváth B. 2, TILINGER 6 (3), Vaszari 1. Csere: Trimmel (kapus), RÁDL 6, Zsigmond, NÉMETH K. 2. Edző: Pal Oldrup Jensen
Az eredmény alakulása. 9. p.: 5–1. 16. p.: 10–4. 41. p.: 16–18. 51. p.: 20–18. 58. p.: 26–22
Kiállítások: 6, ill. 2 perc
Hétméteresek: 6/3, ill. 4/3
Golovin Vlagyimir: – A jó védekezés és a végjáték jó kapusteljesítménye hozta meg a sikert.
Pal Oldrup Jensen: – A rossz kezdés után még visszajöttünk a meccsbe, de a második félidő végén ismét sokat hibáztunk a befejezéseknél.

1. Győri Audi ETO KC 9 9 296–189 +107 18
2. FTC Rail Cargo 9 7 1 1 311–245 +66 15
3. ÉTV-Érdi VSE 9 6 1 2 251–226 +25 13
4. Váci NKSE 9 6 1 2 257–235 +22 13
5. Kiskunhalas NKSE 9 5 1 3 234–251 –17 11
6. Veszprém Barabás KC 9 5 4 222–239 –17 10
7. Alcoa Fehérvár KC 9 4 5 239–236 +3 8
8. DVSC-Fórum 9 2 3 4 243–255 –12 7