Női kézilabda NB I: késéssel rajtolhatnak a váciak

A váciak október 10-én rajtolnak (Fotó: Török Attila)
A váci önkormányzat hivatalos honlapján megjelent tájékoztatása szerint elképzelhető, hogy az első négy fordulóban nem lép pályára a Váci NKSE a női kézilabda NB I-ben, miután a felkészülés során tíz játékosnál mutattak ki koronavírusos fertőzést.
Szilágyi Zoltán csapata kéthetes szünetet követően július 13-án fokozatosan, az orvosok által előírt terhelést betartva kezdhette újra a munkát, ezért a tervek szerint október 10-én, a Kisvárda ellen vívja majd első bajnokiját.
A Magyar Kézilabda-szövetség arról tájékoztatta az NSO-t, hogy a mérkőzések halasztása ügyében egy klubnak első körben az ellenféllel kell megegyeznie, majd ha ez megtörténik, a két csapat közös kérelmet nyújt be az MKSZ Szakmai- és Versenybizottságához.
A kérelemben meg kell jelölni a halasztani kívánt mérkőzés új időpontját, a bizottság pedig elbírálja a kérelmet a halasztásról.
Legfrissebb hírek

Visszajutott az MTK a női kézilabda NB I-be
Kézilabda
2026.05.03. 22:03

Női kézi NB I: a Debrecen 12 góllal győzött Kisvárdán
Kézilabda
2026.04.25. 21:08

Faragó Luca a Mol Esztergomnál folytatja a pályafutását
Kézilabda
2026.04.25. 19:51
Ezek is érdekelhetik





