Női kézilabda NB I: a DVSC öttel győzte le a Siófokot

2012.11.02. 20:14
A női kézilabda NB I 8. fordulójában a DVSC-Fórum öt góllal, 29–24-re legyőzte a Siófokot. A változatos meccs első félidejében mindkét csapat többször vezetett, a DVSC csak az utolsó negyed órához érve tudott jelentősebb előnyt kiharcolni. A Siófok csak mínusz egyig tudott visszajönni, de a hajrá már a Lajtos Nóra és Kudor Kitti vezette Lokié volt. Kazai Anitát térdsérülés miatt kellett lecserélni a második félidőben, de az első jelentés szerint nincs komolyabb baja.
NŐI KÉZILABDA NB I
8. FORDULÓ
DVSC-FÓRUM–SIÓFOK KC GALÉRIUS FÜRDŐ 29–24 (14–12)
Debrecen, 1300 néző. V: Dobrovits, Tájok
DVSC: LAJTOS – Varsányi, SOM 2, Bohus-Karnik M. 1, SISKA 7, KUDOR 7 (4), KAZAI 3. Cs: Makai (kapus), Herr A. 2, SLAKTA 4, Dakos 1, Szilágyi Á. 2. Edző: Bíró Imre.
SIÓFOK: Kiss É. – Varga N., Németh Cs. 1, SZALAI B. 3, Seric 1, Bogdanovics 4, ERDŐSI 10 (2). Cs: Futaki, Nagy É. (kapusok), Szabadfi 1, Polics 1, Schneider 2, Termány 1. Edző: Kiss Szilárd.
Az eredmény alakulása. 3. p.: 0–3. 12. p.: 7–4. 16. p.: 7–8. 23. p.: 13–11. 34. p.: 14–15. 45. p.: 23–19. 49. p.. 25–20. 52. p.: 25–24.
Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 4/4, ill. 4/2
Bíró Imre: – A Siófok két győzelem után felszálló ágban volt, míg mi két hazai vereség után próbáltunk javítani. Az eltérő lelkiállapotú csapatok csatáját mi nyertük meg, csapatom végig ésszel és szívvel harcolt.
Kiss Szilárd: – Megérdemelten nyert a hazai együttes.