Női kézi-vb: megvertük a horvátokat, még kijuthatunk az olimpiára

2023.12.11. 19:35
Címkék
A magyar válogatott utolsó mérkőzésén megverte a horvátokat 23–22-re a női kézilabda-világbajnokságon, így megvan a csoport harmadik helye, és vele az olimpiai selejtezőn való részvétel lehetősége.

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT! A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG (DÁNIA, NORVÉGIA, SVÉDORSZÁG)
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ

I. CSOPORT (Göteborg)
MAGYARORSZÁG–Horvátország 23–22 (8–11)

AZ I. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Svédország 4 4 111– 70 +41 8
2. Montenegró 4 3 1 103– 76 +27 6
3. MAGYARORSZÁG 5 3 2 132–112 +20 6
4. Horvátország 5 2 1 2 111–107 +4 5
5. Szenegál 5 1 1 3 103–127 –24 3
6. Kamerun 5 5 79–147 –68 0
Legfrissebb hírek

Haaland nem kezd a norvégoknál, a franciáknál ott van Mbappé a csapatban

Foci vb 2026
8 perce

A Milan nagyon közel jár Goncalo Ramos megszerzéséhez

Foci vb 2026
18 perce

Hét korosztályos magyar érem a maratoni kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
24 perce

Haaland csak a kispadon lesz a franciák ellen? És tényleg!

Foci vb 2026
35 perce

Sajtóhírek szerint az amerikaiak további négy évre csábítják Pochettinót

Foci vb 2026
43 perce

Gyász: elhunyt a tromsői sakkolimpia magyar sikercsapatának szövetségi kapitánya

Egyéb egyéni
1 órája

Vissza a jelenbe: nem akármilyen sorozatban vannak a franciák

Foci vb 2026
1 órája

Egy pillantás a régmúltba: Johan Cruyff így szedte szét az argentin védelmet

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik