Női kézi NB I: otthon tartotta a pontokat a Siófok és a Vác

2015.10.31. 20:18
A Siófok 24–21-re nyert otthon a Fehérvár ellen, a Vác pedig 33–25-re legyőzte szintén hazai pályán a Mosonmagyaróvárt a női kézilabda NB I 9. fordulójában.

NŐI KÉZILABDA NB I
9. FORDULÓ
IPRESS CENTER-VÁC–MOSONMAGYARÓVÁRI KC SE 33–25 (17–10)
Vác, 450
néző. V: Bán, Szloska
VÁC: BÍRÓ B. – Jovetic 3, Soós 1, GREGORC 3, Basic 4, Farkas 1, Pelczéder 2. Csere: Balog (kapus), TÓTH E. 6(3), Liscsevics 2, Hámori 2, HELEMBAI 3, Szondi 1, Ertl 2, Gróz 3 (2). Edző: Uros Bregar
MOSONMAGYARÓVÁR: Stojak – Katona 2, Kiss N. 2, Rajnohová 2, De Araujo 3, GERHÁTH 3, Szepesi 1. Csere: Csapó (kapus), GYIMESI 4, Puhalák 2(1), Dombi 2, Hanczvikkel 2, Csala, Vékássy, Bouti 2(1). Edző: Hlavaty Tamás
Az eredmény alakulása: 5. perc: 2-3. 14. p.: 8-8. 26. p.: 14-8. 39. p.: 21-13. 48. p.: 27-17. 57. p.: 31-21
Kiállítások: 2, ill. 4 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 6/2.
Uros Bregar:
– Nagyon örülök, hogy úgy tudtuk hozni a kötelező győzelmet, hogy minden játékosom bőven kapott bizonyítási lehetőséget, és a mezőnyjátékosok közül mindenki gólt is szerzett.
Hlavaty Tamás: – Az első félidőben húsz perc után elvesztettük védekezésünk stabilitását, mivel nem tudtuk feltartóztatni a rutinban és fizikailag fölényben lévő ellenfelet. Ez az időszak döntött, hiszen a szünetet követően már lépést tudtak tartani fiatal játékosaim.NŐI KÉZILABDA NB I
9. FORDULÓ
Vác, 450

SIÓFOK KC–FEHÉRVÁR KC 24–21 (12–9)
Siófok, 700
néző. V: Pech, Vágvölgyi
SIÓFOK: Pastrovics – Erdősi 2, Orbán 5, el-Gaui 1, Aguilar 1, Hrbková 1, Such 4. Csere: Petersen 4, Deáki 2, PIEDADE 3, Maláti, Szalamaha, Németh, Hamburger, Nyikitina 1.
FEHÉRVÁR: Herr O., Sipeki (kapusok) – Bandelier 2, Tápai, Csáki 6, Hajduch, Kazai, Mayer 1, Emberovics, Herr A. 2, Horváth 1, Májer, Juki 4.
Eredmény alakulása: 5. p: 2–0, 10. p: 2–3, 15. p: 4–5, 20. p: 5–6, 25. p: 8–8, 30. p: 12–9, 35. p: 14–10, 40. p: 17–13, 45. p: 19–14, 50. p: 20–17, 55. p: 23–19.

1. Győri Audi ETO KC 9 9 300–176 +124 18
2. FTC-Rail Cargo Hungaria 9 8 1 280–200 +80 17
3. Dunaújvárosi KKA 8 5 2 1 228–197 +31 12
4. Siófok KC 9 6 3 257–227 +30 12
5. Ipress Center-Vác 9 6 3 245–230 +15 12
6. Érd 8 5 3 209–183 +26 10
7. Fehérvár KC 9 3 1 5 211–212 –1 7
8. DVSC-TVP 9 3 6 234–249 –15 6