Női kézi NB I: öt gólt kapott csak a Győr az első félidőben

2015.10.01. 19:36
A Győri Audi ETO KC könnyedén, 35–16-ra nyert a Mosonmagyaróvár ellen a női kézilabda NB I-ben.

A gyorietokc.hu beszámolója szerint a győriek testvércsapata mindössze öt gólt szerzett az első félidőben, amelyben nagy szerepe volt a győri kapuban több bravúrt is bemutató Kiss Évának. Görbicz Anita hazai környezetben is visszatért a pályára, és a 14. percben hetesből talált be. Ambros Martín sort cserélt a szünetben, a különbség azonban tovább nőtt, és végül 19 találattal nyert az ETO. gyorietokc.hu beszámolója szerint a győriek testvércsapata mindössze öt gólt szerzett az első félidőben, amelyben nagy szerepe volt a győri kapuban több bravúrt is bemutató Kiss Évának. Görbicz Anita hazai környezetben is visszatért a pályára, és a 14. percben hetesből talált be. Ambros Martín sort cserélt a szünetben, a különbség azonban tovább nőtt, és végül 19 találattal nyert az ETO.

NŐI KÉZILABDA NB I
GYŐRI AUDI ETO KC–MOSONMAGYARÓVÁRI KCSE 35–16 (17–5)
Győr,
1500 néző. V: Bíró, Kiss O.
Győr: KISS É. – Knedlíková 2, SULLAND 5, Kovacsics 4, BROCH 5, E. Amorim 1, Hársfalvi. Csere: Grimsbö (kapus), Görbicz 1 (1), Tomori 3, Bódi, H. LÖKE 6, Planéta 2, Groot 1, KORSÓS 5 (2). Edző: Ambros Martín
Mosonmagyaróvár: Csapó – Katona, Kiss N. 2, Gyimesi, Morena 2, Sz. Filipovics 1, Bízik. Csere: Bouti 2, Szepesi 1 (1), DOMBI 4, Puhalák, Vékássy, GERHÁTH 4 (1), Csala, Hanczvikkel. Edző: Hlavaty Tamás
Az eredmény alakulása. 9. perc: 7–2. 21. p.: 12–4. 33. p.: 19–6. 43. p.: 25–9. 53. p.: 30–13
Kiállítások: 4, ill. 10 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 5/2
Ambros Martín
: – Kemény edzéseken vagyunk túl, ez a mérkőzés jó lezárása volt a ciklusnak, mert a válogatott programja után újra a Bajnokok Ligája folytatására is kell koncentrálnunk.
Hlavaty Tamás: – Túlságosan tiszteltük az ellenfelet, ez rányomta bélyegét a teljes játékidőre. A védekezésünk nem volt kellően agresszív, sokszor eladtuk a labdát, és ezeket a hibákat kihasználta a Győr.