Női kézi NB I: nyolcgólos hátrányból állt fel a DVSC

2012.11.09. 19:53
A vendég DVSC-Fórum nyolcgólos hátrányt ledolgozva végül döntetlent játszott a Dunaújvárossal a női kézilabda NB I pénteki mérkőzésén. A több játékosát (Kazai Anita, Karnik Szabina, Karalyos Orsolya) is nélkülöző hajdúsági együttes már félidőre összeszedte a jelentős hátrányt, a második játékrészben azonban nagyot küzdött, és a hajrára már előnnyel fordult, a vége azonban 34–34-es döntetlen lett.
NŐI KÉZILABDA NB I
9. FORDULÓ
DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ KA–DVSC-FÓRUM 34–34 (22–14)
Dunaújváros, 400 néző. V: Horváth, Marton
DUNAÚJVÁROS: Knezovic – BOGNÁR-BÓDI 10 (6), Gera 5, FERLING 8, Takács D. 1, Takács F. 2, BERTA 6. Cs: Pisák (kapus), Gáspár, Sánta 2, Orbán, Vadász. Edző: Mátéfi Eszter
DEBRECEN: LAJTOS – Slakta, Herr A. 3, Bohus-Karnik 4, SISKA 7, KUDOR 11 (5), Szilágyi. Cs: Makai (kapus), Dakos 3, Varsányi 4, SOM 2. Edző: Bíró Imre
Az eredmény alakulása. 7. perc: 5–3. 14. p.: 9–9. 20. p.: 15–11. 41. p.: 27–20. 48. p.: 29–26. 54. p.: 30–31. 58. p.: 34–33
Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 6/6, ill. 5/5
Mátéfi Eszter: – Megnyert mérkőzést „sikerült” döntetlenre hoznunk.
Bíró Imre: – Ellentétes félidőket láthatott a közönség, kölcsönösen egymás hibáiból éltek a csapatok, amint ez az eredményen is látszik.