Női kézi NB I: visszavágott a Mosonmagyaróvár

2016.04.28. 19:59
A Mosonmagyaróvár nyolc góllal győzött a Budaörs otthonában a női kézilabda NB I-ben, a 9-12. helyért rendezett rájátszásban.

NŐI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS, A 9–12. HELYÉRT
BUDAÖRS–MOSONMAGYARÓVÁRI KC SE 19–27 (13–12)
Budaörs,
250 néző. V: Felhő, Öcsi
BUDAÖRS: ANDRÁSI – FÖLDES K. 6 (2), Karalyos 1, Zsigmond 1, SZABADFI 3, Ivanics 2, Kiskartali 2. Csere: Györkös (kapus), Németh N., Földes V. 3 (3), Bárdi V. 1, Hatala, Szabó A., Szamoránsky A., Kovács Alexandra. Edző: Mihály Attila
MOSONMAGYARÓVÁR: Szemerey – KATONA F. 6, KISS N. 4, Rajnohová 2, DOMBI 4, Gyimesi 1, Szepesi 4 (4). Csere: Stojak (kapusok), Csala, GERHÁTH 4, Bouti 2, Bízik. Edző: Varga József
Az eredmény alakulása: 2. perc: 0–2. 7. p.: 5–3. 15. p.: 8–8. 24. p.: 12–9. 38. p.: 16–14. 46. p.: 16–19. 51. p.: 17–23.
Kiállítások: 6, ill. 10 perc (Piros lap: Gyimesi Kitti, 56. perc)
Hétméteresek: 7/5, ill. 5/4
Mihály Attila:
– Az elmúlt két meccsen nyújtott produkciónk után egy nagyon jó első félidőt produkáltunk. Bíztam benne, hogy ez így is marad, de a belső posztokon gyenge teljesítményt nyújtottunk – ez eredményezte a különbséget.
Varga József: – A valamivel jobb állóképességünk miatt tudtunk nyerni. Annak kifejezetten örülök, hogy sikerült az alapszakaszbeli vereségért visszavágnunk. NŐI KÉZILABDA NB I