Női kézi NB I: megnyerte utolsó hazai meccsét a Veszprém

2014.05.10. 18:19
A Veszprém 29–22-re megnyerte utolsó hazai mérkőzését a női kézilabda NB I 9–12. helyért zajló rájátszásának utolsó fordulójában.

NŐI KÉZILABDA NB I
A 9–12. HELYÉRT
VESZPRÉM BARABÁS DUNA TAKARÉK KC–MTK-BUDAPEST SE 29–22
(15–10)
Veszprém, 100 néző. V: Horváth Z., Simó A.
VESZPRÉM: Szemerey – Hajtai, Kurucz 5, Horváth D. 4, TAKÁCS 7, TÓTH G. 5 (1), Pelczéder 2. Csere: Pásztor (kapus), Kokas 2, KISKARTALI 4, Gulyás. Edző: Róth Kálmán
MTK: Schneck – Buzsáki 4, DESPOTOVIC 6, Pácz, Fundák 2, Takács F. 1, Barczi 1. Csere: Kókai (kapus), Kulich 1, Csuka, Sztankovics, Tamás 1, FEKETE 6 (1). Edző: Majoros Gusztáv
Az eredmény alakulása: 2. perc: 1–2. 10. p.: 5–5. 18. p.: 10–9. 35. p.: 17–11. 44. p.: 19–15. 53. p.: 23–20
Kiállítások: 14, ill., 12 perc
Hétméteresek: 6/1 ill., 5/1
Róth Kálmán: – Örülök, hogy győzelemmel tudtunk búcsúzni Veszprémtől, köszönjük a sok támogatást és buzdítást mindenkinek, aki akár egy kicsit is hozzátett a csapathoz.
Majoros Gusztáv: – Nagyon sok hibával játszottunk, a koncentráció hiánya volt a legnagyobb probléma. Szorosabb mérkőzést is tudtunk volna játszani, ha a ziccereket és a heteseket belőjük. NŐI KÉZILABDA NB I