Női kézi NB I: meglepetés – a Vác legyőzte a Siófokot

2016.05.18. 20:55
A Vác hazai pályán 29–27-re legyőzte a Siófokot a női kézilabda NB I-ben a hetedik helyért zajló párharc első mérkőzésén.

NŐI KÉZILABDA NB I
A 7. HELYÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
IPRESS CENTER-VÁC–
SIÓFOK KC 29–27 (14–12)
Vác, 300 néző. V: Bonifert, Oláh
VÁC: Bíró B. – JOVETIC 7, SOÓS 6, Helembai 2, Basics 4, Farkas V. 3, Szondi 3. Csere: Balog J. (kapus), Sz. Vukcsevics, Hámori 1, Pelczéder, Tóth E. 3. Edző: Ottó Katalin
SIÓFOK: Pastrovics – Such 2, Nyikityina 4 (3), Aguilar 3, Piedade 2, Petersen 2, ERDŐSI 6. Csere: Szalamakha (kapus), el-Gaui 1, Németh Cs., DEÁKI 5, Maláti 2. Edző: Christian Dalmose
Az eredmény alakulása. 8. perc: 3–3. 18. p.: 8–7. 26. p.: 12–9. 36. p.: 17–14. 41. p.: 17–18. 48. p.: 22–21. 58. p.: 28–26
Kiállítások: 4, ill. 10 perc
Hétméteresek: –, ill. 3/3
Ottó Katalin:
– Több volt ebben a mérkőzésben, nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna. Sajnos csapatunk egyik oldalának a teljesítménye nem tudta feledtetni a többiek mérsékelt játékát.
Christian Dalmose: – Ha a helyosztók korábbi párharcaiban így játszottunk volna idegenben, nem a 7. helyért kellene küzdenünk. Viszont most megfelelő eredményt értünk el, és jó pozícióban várhatjuk a visszavágót. NŐI KÉZILABDA NB I