Női kézi NB I: húsz góllal nyert idegenben a Győr

2016.02.24. 19:28
A Győri Audi ETO KC 41–21-re nyert a fiókcsapata, a Mosonmagyaróvár vendégeként a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

NŐI KÉZILABDA NB I
18. FORDULÓ

MOSONMAGYARÓVÁRI TE–GYŐRI AUDI ETO KC 21–41 (11–22)
Mosonszolnok, 350
néző. V: Haraszti, Nachtmann
MOSONMAGYARÓVÁR: Csapó – Katona 1, KISS N. 5, Rajnohová 2 (1), Morena 2, Gyimesi 1, Szepesi 1. Csere: Dombi 1, S. Filipovics 1, BOUTI 3 (1), Bízik 2, Csala 1, Gerháth, Vékássy 1. Edző: Hlavaty Tamás
GYŐR: Kiss É. – Orbán Adrienn 3, Sulland 5 (2), KOVACSICS 7 (1), H. LÖKE 7, E. Amorim 2, Hársfalvi 2. Csere: Grimsbö (kapus), BROCH 7, Groot 3 (1), Alstad 3 (2), Moharos 1, Knedlíková 1. Edző: Ambros Martín
Az eredmény alakulása. 7. perc: 5–3. 12. p.: 5–9. 21. p.: 7–15. 25. p.: 7–18. 34. p.: 14–23. 38. p.: 14–27. 47. p.: 17–30. 54. p.: 19–36
Kiállítások: 2, ill. 2 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 6/6
Hlavaty Tamás:
– Jól kezdtünk, de azután technikai hibáinkat könyörtelenül kihasználta a Győr. Megpróbáltuk végig játszani a kézilabdát, ezért kaptuk a sok lerohanásgólt.
Ambros Martín: – A céljainkat jól szolgáló mérkőzést játszottunk. Mind a két védekezési szisztémánk jól működött, ennek következménye a nagy különbségű győzelem.