Női kézi NB I: bravúros győzelmet aratott az MTK

2015.11.21. 19:38
A papírformára rácáfoló MTK 21–20-ra győzött a Vác vendégeként a női kézilabda NB I 11. fordulójában.

NŐI KÉZILABDA NB I
11. FORDULÓ
IPRESS CENTER-VÁC–MTK BUDAPEST 20–21 (15–13)
Vác, 550
néző. V: Bonifert, Oláh
VÁC: BÍRÓ B. – JOVETIC 7, Soós 1, Vukcsevics, Basic 1, Gregorc, Pelczéder 1. Csere: Liscsevics 4, Farkas, Hámori 1, Helembai 1, Gróz 2 (2), Szondi, Tóth E. 2. Edző: Uros Bregar
MTK: IGNÁCZ–PETHŐ – Faluvégi 1, GERA 3, Kovács Gréta 1, DAKOS 4, Barna 3, Tóth M. 3. Csere: Horváth D. 1, Balog B. 4 (3), Bacikova 1, Hosszu. Edző: Vlagyimir Golovin
Az eredmény alakulása. 8. perc: 3–2. 18. p.: 7–8. 27. p.: 11–13. 41. p.: 15–15. 47. p.: 17–15. 53. p.: 18–19.
Kiállítások: 8, ill. 6 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 3/3
Uros Bregar:
– Nagyon csalódott vagyok a teljesítményünk miatt. Rengeteg érthetetlen hibát vétettünk, amit az ellenfél jól használt ki és megérdemelten nyert.
Vlagyimir Golovin: – A szezonzárón több hiányzónk ellenére mindent megtettünk és hatvan percen át remekül küzdöttünk. Nagy dicséret illeti azokat, akik eddig kevesebbet szerepeltek, de most megmutatták, hogy erősségei csapatunknak.