Női kézi NB I: az Újváros nem adott esélyt a Békéscsabának

2015.11.08. 19:45
A Dunaújváros 37–22-re győzött hazai pályán a Békéscsaba ellen a női kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

NŐI KÉZILABDA NB I
10. FORDULÓ
DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ KA–EUBILITY GROUP BÉKÉSCSABA 37–22 (19–11)
Dunaújváros, 700
néző. V: Buza, Cseszregi
DUNAÚJVÁROS: OGUNTOYE – Azari 3, Kovács Anna 5, Bulath 2, TAKÁCS D. 5 ,TRISCSUK 6, Vincze 3. Csere: Triffa (kapus), Szalai 4, Hajtai, Klujber 4, Kamper 1, Nick 2, Gindeli 1, Ferenczy 1. Edző: Zdravko Zovko
BÉKÉSCSABA: Futaki – Kovács Anett 2, Glusica 4, Szabó V. 2, Szögi 2, Walfisch 1, Gávai 1. Csere: Terenyi (kapus), NIKOLAJENKO 7 (2), Zöldi-Tóth 1, Dajka, Mézes 2. Edző: Szabó Károly
Az eredmény alakulása. 4. perc: 4–1. 17. p.: 14–3. 22. p.: 14–6. 33. p.: 19–13. 52. p.: 30–20. 58. p.: 36–20
Kiállítások: 2, ill. 10 perc
Hétméteresek: –, ill. 3/2
Zdravko Zovko:
– Az első félidőben jelentős előnyünk birtokában kissé szétesett a koncentrációnk. Ezúttal fiataljaink is több lehetőséget kaptak, és jó játékkal, sok találattal hálálták meg a bizalmat. Nagyon fontos az is, hogy viszonylag kevés gólt kaptunk.
Szabó Károly: – Az elején kissé bent ragadtunk az öltözőben, ez a helyzetkihasználásunkban mutatkozott meg leginkább. Utána megpróbáltuk felvenni a hazaiak ritmusát, de sok hiba csúszott a játékunkba. A Dunaújváros megérdemelten nyert, gratulálok nekik.NŐI KÉZILABDA NB I