Női kézi NB I: az MTK kapusa gólt is szerzett a Budaörs ellen

2015.10.18. 19:54
A női kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén az alsóházban küzdő MTK magabiztosan nyert az újonc Budaörs vendégeként. A vendégek kapusa Ignácz-Pethő Renáta nemcsak védéseivel tűnt ki az összecsapáson, de a kapuba is betalált.

NŐI KÉZILABDA NB I
9. FORDULÓ
BUDAÖRS–MTK BUDAPEST 26–34
(12–20)
Budaörs, 500 néző. Vezette: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki.
BUDAÖRS: Andrási – Kiskartali, Ivanics 3, Zsigmond 2, Szabadfi 2, Szabó A., FÖLDES K. 6 (2). Csere: Györkös (kapus), FÖLDES V. 4, Kamuti 2, Karalyos 2, VESZTERGOMBI 5, Bárdi, Hatala, Németh N. Edző: Mihály Attila
MTK: IGNÁCZ-PETHŐ 1 – Tóth M. 1, Barna, VALOVICS 4, GORILSZKA 6, Kovács G. 3, FALUVÉGI 6 (1). Csere: Putz (kapus), Baciková 2, BALOG 7 (3), Horváth D. 1, Dakos 3, Gera, Török, Blaubacher. Edző: Golovin Vlagyimir
Az eredmény alakulása: 4. perc: 0–4. 9. p.: 6–7. 16. p.: 8–12. 24. p.: 11–17. 34. p.: 12–23. 47. p.: 19–29. 54. p.: 24–31.
Kiállítások: 4, ill. 14 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 4/4
Mihály Attila:
– Tudtuk, hogy több van a két csapat között, mint a tabellán szereplő három pont, és ez be is igazolódott. Annak örülök, hogy voltak részsikereink.
Golovin Vlagyimir: – Az első félidőben nagyon szépen játszottunk, ennek köszönhető a győzelem.