Női kézi NB I: az FTC 13 góllal nyert Siófokon

A Ferencváros 32–19-re nyert Siófokon a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

21. FORDULÓ
SIÓFOK KC-GALERIUS FÜRDŐ–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 19–32 (9–14)
Siófok, 400
néző. Vezette: Bacs, Bán
SIÓFOK: PASTROVICS – Lukács 1, Németh Cs. 1, Szamoránsky A. 1, DAJKA 3, Deáki 4, Erdősi 1. Csere: Futaki (kapus), POLICS 5 (1), Szalai B. 2, Schneider 1, Szabadfi, Termány, Varga N. Edző: Golovin Vlagyimir
FTC: SZIKORA – KOVACSICZ 5, Tomori 2, Szamoránsky P. 3, Szucsánszki 1 (1), STEINBACH 7, Vérten. Csere: ABRAMOVICS (kapus), PENA 7 (3), Szarka 3, Cifra 2, Such 1, Szekerczés 1. Edző: Elek Gábor
Az eredmény alakulása: 4. perc: 1–0, 11. perc: 7–4, 23. perc: 7–11, 26. perc: 8–12, 33. perc: 10–16, 41. perc: 12–19, 46. perc: 14–19, 53. perc: 16–24
Kiállítások: 8, ill. 8 perc
Hétméteresek: 6/1, ill. 6/4
Golovin Vlagyimir:
– Mindent megtettünk azért, hogy feledtessük a dunaújvárosi gyenge teljesítményünket. Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, de sok hétméterest hibáztunk.
Elek Gábor: – Azt kértem a lányoktól, hogy ne kapjunk húsz gólnál többet, szófogadó csapatom van. Jól működő védekezés mellett remek kapusteljesítményeket láthattunk. Folytatjuk felkészülésünket a Viborg elleni KEK-negyeddöntős párharca, amelynek mindent alárendelünk.NŐI KÉZILABDA NB I