Női kézi NB I: az ETO 24 góllal nyert az újonc ellen

2013.09.25. 19:42
A női kézilabda NB I 7. fordulójából előrehozott mérkőzésen a Győri Audi ETO KC 41–17-re legyőzte az újonc egri Eszterházy KFSC-Globál Safe csapatát.

NŐI KÉZILABDA NB I
7. FORDULÓ
GYŐRI AUDI ETO KC–ESZTERHÁZY KFSC-GLOBAL SAFE 41–17 (24–6)
Győr, 800 néző. V: Kozák, Wenzel
GYŐRI ETO: HERR O. – BOGNÁR-BÓDI 5, Soós 2, Hornyák Á. 3, SIRIÁN 6, E. Amorim 3, Szepesi 4. Csere: TERVEL 3, K. Bulatovics, LÖKE 7, Hornyák D. 3, Korsós, Orbán 5 (1). Edző: Ambros Martín
EGER: Fekete D. – Fehér V. 1, BÁRÁNY 5, Molnár N., TRBOVICS 4, Pados 4 (1), Kovács V. Csere: Gyimesi 2, Bárkai, Király 1, Hárs, Todorovics. Edző: Herczeg Béla
Az eredmény alakulása. 9. perc: 8–0. 20. p.: 16–2. 27. p.: 21–5. 40. p.: 30–12. 44. p.: 33–13. 56. p.: 38–15
Kiállítások: 4, ill. 6 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 1/1
Ambros Martín:
– Az első jó hír, hogy visszatérnek a sérültek, fontos, hogy ma nem esett ki újabb játékos. A második jó hír, hogy védekezésben és támadásban is szép dolgokat mutatott a csapat.
Herczeg Béla: – Megtisztelő volt fiatal csapatunk számára világsztárok ellen játszani. Őszintén bevalljuk, hogy szívesebben őrizzük meg emlékezetünkben a második félidőt.NŐI KÉZILABDA NB I