Női kézi NB I: az Érd nem kegyelmezett a Vácnak

2014.10.01. 20:29
Az Érd magabiztos győzelmet aratott az Ipress Center-Vác vendégeként a női élvonalbeli kézilabda-bajnokság hatodik fordulójában.

NŐI KÉZILABDA, NB I
6. FORDULÓ
IPRESS CENTER-VÁC–ÉRD 16–26 (6–10)
Vác, 600
néző. Vezette: Andorka, Hucker
VÁC: Bíró B. – Dakos 3, Sztefanovics 2, Fülöp A., Szteriova 2, Farkas V. 1, Szondi 5 (4). Csere: Katona 1, Hámori, Virág 2, Helembai, Hansághy, Pelczéder. Edző: Konkoly Csaba
ÉRD: JANURIK – Krpezs 3, Kovács Anna 3, Pálos-Bognár 2, Sz. Vukcsevics 1, Signaté, SCHATZL 5. Csere: Gridnyeva, Győri (kapusok), Szekeres, KLIVINYI 6 (1), Kisfaludy 1, Kosztjukova 3, Takács K. 1, Mester, Nick 1. Edző: Szabó Edina
Az eredmény alakulása: 13. p.: 1-5. 19. p.: 4-5. 28. p.: 5-9. 37. p.: 6-13. 47. p.: 11-21. 55. p.: 15-25
Kiállítások: 8, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 2/1.
Konkoly Csaba:
– A második félidőben mutatott lélektelen játékunk elfogadhatatlan és érthetetlen. Hazai pályán ilyen teljesítménnyel szinte odaajándékoztuk a pontokat.
Szabó Edina: – Nagyon örülünk a győzelemnek. A sikert annak köszönhettük, hogy a jó védekezésünk mellé most jó és eredményes támadójáték is párosult.