Női kézi NB I: a Veszprém legyőzte a Kiskunhalast

2013.04.07. 20:02
Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság 5-8. helyért tartó rájátszásában a Veszprém Barabás-Duna Takarék hazai környezetben három góllal nyert a Kiskunhalas ellen.

NŐI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS AZ 5–8. HELYÉRT
VESZPRÉM BARABÁS DTKC–KISKUNHALAS NKSE 28–25 (13–11)
Veszprém, 300
néző. V: Hargitai, Markó
VESZPRÉM: PÁSZTOR – Hosszú 3, Tóth G. 2, SCHATZL 8 (2), Takács Bianka 3, TÓTH E. 3, Pelczéder. Cs: VÍGH (kapus), Kokas, Palotás, Gulyás 1, Bárány 3, PLANÉTA 5 (1). Edző: Róth Kálmán
KISKUNHALAS: PETHŐ – Sterbik A. 1, Szamoránsky A. 2, Drávai 1, Valovics 1, BARNA 7, Varga D. 2 (1). Cs: Lengyel (kapus), Takács Bernadett, Borkowska 1, FAUSZT 5 (1), Tápai A. 2, Földes 3. Edző: Golovin Vlagyimir
Az eredmény alakulása. 16. perc: 4–6. 23. p.: 9–8. 32. p.: 15–12. 50. p.: 20–19. 55. p.: 24–24
Kiállítások: 12, ill. 8 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 4/2
Róth Kálmán: – NB I-es pályafutásunk legérettebb játékát mutattuk a jól felkészült halasiak ellen.
Golovin Vlagyimir: – A szívünk ott volt, a fejünk nem.

5. Fehérvár 1 1 27–23 6 (4)
6. Veszprém 1 1 28–25 4 (2)
7. Kiskunhalas 1 1 25–28 3 (3)
8. Dunaújváros 1 1 23–27 1 (1)