Női kézi NB I: a Vác 11 góllal nyert a Budaörs vendégeként

2016.02.21. 20:49
Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság 18. fordulójában a Vác 11 góllal nyert Budaörsön. A győztes együttes már az első félidő végén 25 gólnál járt.

NŐI KÉZILABDA NB I
18. FORDULÓ

BUDAÖRS–IPRESS CENTER-VÁC 30–41 (13–25)
Budaörs, 350
néző. V: Nagy F., Túróczy
BUDAÖRS: Györkös – Földes K. 3, KARALYOS 4, Zsigmond 2, SZABADFI 4, Ivanics 4 (1), Kiskartali. Cs: Andrási (kapus), Bárdi 2, Hatala 5 (2), Kamuti, Szabó A. 2, Földes V. 3, Wahid 1, Németh N., Karsai. Edző: Mihály Attila
VÁC: Bíró B. – JOVETIC 9, SOÓS 5, Farkas V. 1, Helembai 4, Tóth E., Gróz 5 (3). Cs: Balog J. (kapus), LISCSEVICS 4, Sz. Vukcsevics 3, HÁMORI 5, Szondi 3, Ertl 2, Bató, Pelczéder, Németh K. Edző: Ottó Katalin
Az eredmény alakulása. 7. perc: 2–3. 9. p.: 2–6. 16. p.: 8–10. 19. p.: 8–14. 26. p.: 11–22. 35. p.: 16–27. 42. p.: 20–32. 51. p.: 23–39
Kiállítások: 2, ill. 4 perc
Hétméteresek: 5/3, ill 4/3
MESTERMÉRLEG:
Mihály Attila:
– Ahogy várható volt, a védekezésünk minősége döntötte el a mérkőzést, de legalább gyakorolhattuk a gyors támadást. Harminc gólt tudtunk lőni, ami az egyetlen pozitívum volt.
Ottó Katalin: – Az volt a célunk, hogy magabiztosan játsszunk. Ez megvalósult, és biztos győzelmet arattunk. Egy lépést megint tettünk előre.