Női kézi NB I: a Vác 10 góllal volt jobb az MTK-nál

2013.12.28. 19:43
A Vác 31–21-re nyert az MTK vendégeként a női kézilabda NB I szombati mérkőzésén.

NŐI KÉZILABDA NB I
12. FORDULÓ
MTK BUDAPEST–IPRESS CENTER-VÁC 21–31 (12–18)
Népfürdő u., 700
néző. V: Szalay, Őri
MTK: Kókai – Barczi 1, Petrovszki 4, Fundák 1, Borbás 4 (3), KOPECZ 1, BUZSÁKI 3. Cs: Hrankai (kapus), Pácz, FEKETE 5, Blaubacher 2. Edző: Majoros Gusztáv
VÁC: TRIFFA – Niksic 2, Virág 5, Fülöp 3, NIKCEVIC 5, Kamper, Szondi. Cs: BÍRÓ (kapus), Hámori 1, Farkas 6 (3), Ivanics, Szádvári 4, ERTL 4, Kaiser 1. Edző: Konkoly Csaba
Az eredmény alakulása. 11. perc: 3–3. 18. p.: 5–10. 38. p.: 17–21. 40. p.: 19–26. 56. p.: 19–29
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 4/3