Női kézi NB I: a Siófok biztosan nyert a Boglári Akadémia ellen

2020.09.18. 20:17
A Siófok 13 góllal, 34–21-re győzött a Boglári Akadémia-SZISE otthonában a női kézilabda NB I egyetlen pénteki mérkőzésén.

NŐI KÉZILABDA NB I
BOGLÁRI AKADÉMIA-SZISE–SIÓFOK KC 21–34 (13–18)
Balatonboglár
, 300 néző. V: Réti, Szedmák
BALATONBOGLÁR: MAGERA – Kukucska 1, MONORI 6, Bánhidi 2, Farkas J. 4 (1), Mlinkó 2, Takó 1. Csere: Gercsó, SZABÓ LUCA (kapusok), Koronczai 3 (2), Juhász G. 1, Kocsis B. 1, FARAGÓ L., Vajer, Vámos M. Edző: ifj. Kiss Szilárd
SIÓFOK: Eckerle – Böhme 2, Kiss N. 3, Snelder 2, NIOMBLA 4, Kobetic 4, HÁRSFALVI 5. Csere: Szikora (kapus), JEZIC 4, AOUSTIN 3, Van der Heijden 3, Horacek 2, Such 2, Lapos, Tomori. Edző: Bent Dahl
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–3. 9. p.: 5–7. 15. p.: 9–9. 18. p.: 9–12. 24. p.: 12–15. 36. p.: 13–23. 42. p.: 16–25. 46. p.: 17–28. 48. p.: 19–28. 54. p.: 19–31
Kiállítások: 6, ill. 2 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 1/0
ifj. Kiss Szilárd:
– Fel kellett pörögnünk erre a mérkőzésre. Büszke vagyok arra, hogy a huszadik perc környékén még döntetlenre álltunk. Nyilvánvaló, hogy nem volt kérdéses a végeredmény, a két csapat más célokért küzd.
Bent Dahl: – Nagyon örülök az újabb két pontnak és annak, hogy a csapatom megtisztelte a mérkőzést, illetve a balatonboglári fiatalokat. Gratulálok az ellenfélnek, szép jövő előtt áll a magyar kézilabda.NŐI KÉZILABDA NB I