Női kézi NB I: a győriek 38 gólt dobtak a Debrecennek

2013.01.06. 19:25
A címvédő Győri Audi ETO KC 18–10-es első félidő után 38–23-ra győzött a DVSC-Fórum ellen hazai pályán a női kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.
NŐI KÉZILABDA NB I
11. FORDULÓ
GYŐRI AUDI ETO KC–DVSC-FÓRUM 38–23 (18–10)
Győr, 1300 néző. V: V: Bóna, Miskei
GYŐR: Herr O. – Szepesi 3, KOVACSICS 6 (4), HORNYÁK D. 7, Tervel 1, LÖKE 9, Radicsevics 4. Cs: Rédei-Soós 2, Orbán 3, Korsós 2, Sirián 1. Edző: Ambros Martin
DEBRECEN: Lajtos – Slakta 1, Herr A. 2, Dakos 4, Som, SISKA 7, Szilágyi Á. 3. Cs: Makai (kapus), Vörös 3, Bohus M. 3, Karnik, Bálintová, Varsányi. Edző: Bíró Imre
Az eredmény alakulása. 3. perc: 1–2. 6. p.: 5–3. 13. p.: 9–4. 20. p.: 13–6. 24. p.: 16–9. 36. p.: 23–13. 43. p.: 27–18. 50. p.: 33–21. 58. p.: 36–23
Kiállítások: 2, ill. 10 perc
Piros lap: Dakos (25.p.) – 3. két perc után
Hétméteresek: 4/4, ill. 0
Ambros Martín: – Jó mérkőzést játszottunk az új évben, amelyen sok taktikai formációt tudtunk gyakorolni. Ez a találkozó is fontos volt számunkra, hogy a későbbiekben elérhessük céljainkat.
Bíró Imre: – Mind technikai, mind taktikai vonatkozásban érvényesült a két csapat közti óriási különbség. Hosszú évek nevelési folyamata, míg a hazaiak szintjére elérhetünk.