Női kézi NB I: a Fehérvár öt góllal kikapott Debrecenben

2015.01.06. 19:35
A női kézilabda NB I 12. fordulójában a Debrecen hazai pályán meglepetésre, de megérdemelten 26–21-re megverte a Fehérvárt. A házigazda a szünetben még csak egy góllal vezetett, a második félidőben azonban fokozatosan nőtt a különbség a két csapat között.

NŐI KÉZILABDA NB I
12. FORDULÓ
DVSC-TVP-AQUATICUM–FEHÉRVÁR KC 26–21 (11–10)
Debrecen, 1000
néző. V: Dobrovits, Tájok
DVSC: HORVÁTH-PÁSZTOR – Varsányi 1, B. Klikovac, KARNIK SZ 4, Siska, KUDOR 7 (3), KELEMEN 3. Csere: Makai (kapus) BÁRÁNY 5, Szilágyi Á. 1, GORILSZKA 3, SLAKTA 2. Edző: Varga József
FEHÉRVÁR: KISS É. – CSÁKI 3, Hajduch 2, Bogoszavljevics 1, Horváth B. 1, TILINGER 9 (6), Kazai. Csere: Mayer, TANABE 2, Emberovics 2, Becséri 1, Isitate, Lackovic. Edző: Bakó Botond
Az eredmény alakulása. 10. perc: 3–3. 20. p.: 6–6. 25. p.: 9–7. 34. p.: 13–10. 40. p.: 16–11. 49. p.: 20–16. 57. p.: 24–19
Kiállítások: 4, ill. 10 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 6/6
Varga József: – Remekül védekeztünk, s támadásban is mindig akadt valaki, aki kellemes meglepetést okozott.
Bakó Botond: – Rosszul játszottunk, semmi nem sikerült. Több jó egyéni teljesítmény kell ahhoz, hogy az ilyen meccseket meg tudjuk nyerni.NŐI KÉZILABDA NB I