Női kézi NB I: 18 gólos FTC-siker a fővárosi derbin

2014.01.08. 19:29
A női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén a Ferencváros 39–21-re nyert fővárosi vetélytársa, az MTK-Budapest SE vendégeként a Népfürdő utcában.

NŐI KÉZILABDA NB I
14. FORDULÓ
MTK BUDAPEST–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 21–39
(10–19)
Népfürdő u., 300 néző. V: Heim, Jolántai
MTK-BSE: Kókai – Barczi 1, Petrovszki, Borbás 3 (1), FUNDÁK 5, KOPECZ 5 (1), Buzsáki 1. Csere: Hrankai (kapus), Hornyák 2, Kulich, Pácz 3, Fekete 1, Blaubacher. Edző: Majoros Gusztáv
FTC: SZIKORA – Kovacsicz 1, Szamoránsky P. 4, Zácsik 4, TOMORI 6, SZUCSÁNSZKI 8 (4), Vérten. Csere: Pálinkás (kapus), Szarka 1, BÁRDI 4, Such 1, Steinbach 2, Pena 5 (1), Szendrei 2, Mód 1 (1), Kocsis. Edző: Elek Gábor
Az eredmény alakulása. 7. perc: 0–4. 15. p.: 4–12. 20. p.: 8–13. 38. p.: 11–24. 46. p.: 13–29
Kiállítások: 12, ill. 8 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 7/6
Majoros Gusztáv:
– Egy félgőzzel játszó Fradi alázott meg minket ekkora gólkülönbséggel.
Elek Gábor: – Letudtuk a kötelezőt, egy jó iramú mérkőzésen, amiben az ellenfelünk is partner volt.